Výběr z podcastů i-n 4

Verze pro tisk |

Podcasty dělám zcela zadarmo a nezištně. Jedinou odměnou mi je jejich poslechovost, proto čas od času nabídnu výběr pěti ukázek z těch starých. Třeba vás zpětně zaujmou.

Zjistit reálná čísla, kolik lidí podcasty poslouchá, je velmi složité (a také drahé). Hodnoty poskytují zadarmo jen některé aplikace, takže žebříčků mohu vytvořit několik. 

Pokud bych vyšel z toho, kolik lidí kliklo na článek v i-novinách (což vůbec není záruka toho, že by si něco poslechli), pak by historický žebříček pěti podcastů vypadal takto:

1. Podcast i-n 88 s Bramborem o českolipských pašijích

Tady si s námi zřejmě pohrál strýček google, protože článek si otevřelo více než 96 tisíc lidí. Reálná poslechovost však bude úplně někde jinde. Ale vy ji nyní můžete změnit a zjistit více o historii českolipských Pašijí.

2. Podcast i-novin aneb co dělat o víkendu 24. - 26. 7. 2020

Druhé místo obsadil úplně první podcast, který jsem natáčel s přítelkyní Kačkou. Měl to být pokus. A přestože reflektuje aktuální dění ve zmíněném týdnu, stále se k němu lidé vracejí. I já si ho občas rád poslechnu, protože jsme udělali pár nechtěných vtipů.

3. Podcast i-n 66 s Patrikem Stupkou o překážkových bězích

U tohoto podcastu se konečně scházejí reálná čísla s těmi, která vidím v i-novinách. Českolipského běžce si lidé poslechli napříč republikou a občasi si podcast stále nacházejí.

4. Podcast i-novin 46 se Zdeňkem Líbalem hlavně o házené

Pokud by mi šlo jen o poslechovost, měl bych se více zaměřit na sportovce. Na dalších místech jsou právě oni. Návštěvnost článku stoupla i poté, co se Zdeněl začal angažovat v komunální politice za ANO.

5. Podcast i-novin 56 s Janem Drobečkem nejen o karate

Důvod, proč mezi pětku patří i podcast s Janem Drobečkem, je stejný jako v případě Patrika Stupky. Nacházejí si ho lidé napříč republikou. Dokonce i v zahraničí, ale ti poslech velice záhy přerušují.

Poslouchat můžete na všech možných aplikacích od Spotify po podcast Apple. A opravdu mě těší každý posluchač. Příklady a přímé linky na nejpoužívanější aplikace (stačí zatrhnout výběr, ohvězdičkovat apd.):

Anchor

Spotify

Podcast Addict

Googl Podcasts

České podcasty

Podcasty na Seznamu

Apple Podcasts

Audiolibrix

Amazon

Youradio Talk

 

 

 

 

 

Nahoru