Vládní opatření

Verze pro tisk |

Šel jsem si s rodinou dát kávu nebo nealko punč na náměstí a trochu nasát atmosféru a nic. Ani take away v cukrárně.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Vládní opatření

Něco mi uniklo? Já se v těch nařízeních už nevyznám.

Nahoru

Re: Vládní opatření

Jakub Steiner, jeden z autorů indexu rizika PES: „Můj dialog s vládou skončil. ... Vláda při prvním utahování systému PSA rozbila a vrátila se na trajektorii horských drah. v pasti populismu. “ (více na jeho twitru)
Bohužel vláda postavená na populistech ale s velice dobře zaplacenou PR může fungovat v období ekonomického růstu, kdy si přisvojuje úspěchy ekonomicky činných lidí a ještě k tomu lže.
Pokud je problém, je to prů... pro ně i pro nás.

Nahoru

Re: Vládní opatření

Akorát je mi divný když, parafrázuju "vláda je schopna řídit stát jak Homer Simpson atomovou elektrárnu" je ještě tolik voličů vděčných za darovanou koblihu. Inu blahoslaveni chudí duchem neboť jejich jest království nebeské...Tak co, potrefené husy?

Nahoru

Re: Vládní opatření

Někdy není na škodu si zase přečíst něco z phílosopha.. Velký český duch Ladislav Hejdánek trefil hlavičku o hřebík,když v jedné své eseji napsal,že demokracii sice máme,ale nemáme demokraty. A že dokud je nebudeme mít, žádné volby nepomohou. Když volí blbci,volí blbě....
Přeji pěkný večer!

Nahoru

Re: Vládní opatření Hejdánek

Tentokrát se ohrazuji. Předpokládáte špatně "anonyme" Zahradníku. Hejdánek to napsal.račte si to v nějaké jeho eseji nebo článku najít. Nedělejte se sebe... hezký den!

Nahoru

Re: Vládní opatření

Ani mi není jasné, do kdy budou děti chodit do školy. Do pátku, úterý nebo to zavřou zase ze dne na den?

Nahoru

Re: Vládní opatření

Masaryk musel přiznat v roce 1920: "Demokracie už máme, teď potřebujeme ještě demokraty." Pak říkal, že je to na nějakých 40 let.
Známá je taky řeč (citace) M. Zemana v parlamentu o velkém procentu dementů, mentálně zaostalých a alkoholiků v českém národě.
Schopní, jak říkám všehoschopní, si z nich udělali voličské jádro. To je horší.

Nahoru

Re: Vládní opatření

A po dnešku zase vše jinak. Má někdo tip, jaká nařízení vyjdou zítra? To ty nařízení chodí hospodským elektronickou zprávou nebo jak se v nich orientují oni? Je jejich povinností si číst noviny? Má někdo odpověď?

Nahoru

Re: Vládní opatření

Tip nemám,ale do pátku asi nová nevyjdou.. Dnes jsem ,tuše zradu, absolvovala výstavu Rembrandt-portrét člověka v Paláci Kinských. Fronta,ale bylo sluníčko, a výstava stála za to čekání.. A uvnitř Vás pak už nikdo nehoní a jestli tam chcete být hodinu nebo čtyři, to je jedno.. Sluneční krále v Národním muzeu jsem tudíž nestihla-tak do čtvrtka,pak se opět brány zavřou a quién sabe.... Hezké dny!

Nahoru

Re: Vládní opatření

To: 14. Prosinec 2020 - 18:31 | holak

Usnesení vlády, týkající se nouzového stavu, jsou zveřejňována ve Sbírce zákonů.

Nahoru

Re: Vládní opatření

To stíhají? Vydávat a občané číst.

Nahoru

Re: Vládní opatření

Poslední opatření má ve věstníku 16 stran. Záživné počteníčko.

Nahoru

Re: Vládní opatření

Poslední k jaké hodině?

Nahoru