Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké nemocnice

Verze pro tisk |

Na žádost vedení Libereckého kraje zveřejňujeme video s výzvou primáře liberecké nemocnice.

 

 

Nahoru

Komentáře

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá primář liberecké ...

Pan doktor Lukáš je generálním ředitelem KNL, ne primářem. Primářem (traumacentra) byl před x lety.

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá primář liberecké ...

Na dnešní demonstraci na Náměstí republiky krom jiného zaznělo,že cituji: „Každý z nás odpovídá za své zdraví sám. Nemusíme se nechat kolektivně chránit státem, protože nejsme malé děti”.

Pak se tam prý začala podepisovat petice proti přijmutí lékařů u USA. Proruské dezinformační weby mohou být spokojeny. Co kdyby nás očipovali v režii Billa Gatese( Soros už tolik netáhne a moc Čechů ani neví,kdo to je,Gates je známější) .. A je stlipak tam byla nová hvězda některých protirouškových pseudoaktivistů,tedy spíše aktivistek, Kájínek?
Hezký den přeji a hlavně hodně zdraví!

Nahoru

Re: Buďte opatrní a hlavně zodpovědní VOLIČI

Chcete-li porozumět, JAK a PROČ jsme dospěli do popsané situace, čtěte pozorně:

„Takřka 30 let po studentské revoluci pomůže partička mladejch sympatickejch lidí k moci StBákovi, podvodníkovi a populistovi nejtvrdšího zrna. Udělají to bez sebemenšího náznaku skrupulí, v trendy hadrech a s úsměvy na rtech. Za oligarchovy peníze mu vytvoří falešnou image Robina Hooda a bojovníka s Palermem. Co na tom, že tenhle frajer zázračně nabyl firmy a pohádkové jmění právě v dobách, kdy se pachtoval s politiky oněch tradičních stran. Pak namluví 30 procentům voličů, že hospodský kradou, všechno je kampaň a účelovka. Prostě čau lidi. Jako člověk, který se dvě dekády živí poradenstvím, bezmezně vyznávám profesionalitu a kvalitu služeb. Z pružnosti páteří těchhle hvězd svého oboru, míry cynismu a absence jakékoliv morální kocoviny se mi ale chce zvracet,“ shrnul Pfeffer. ... Premiér tak dlouho bagatelizoval vývoj koronaviru a odsouval přitvrzení restrikcí až za volby, že se vládě zcela vymkl kontrole. ... Na tomto kolapsu se do značné míry podepsal populistický marketing ANO, i když konečnou odpovědnost samozřejmě nesou ti, kdo cynickým a bezskrupulózním rádcům naslouchají.
https://www.forum24.cz/kolaps-prchalova-produktu-populisticky-marketing-ano-je-jednou-z-pricin-dnesni-krize/

+ samozřejmě (= oblíbený termín AB) taky třetina voličů, která jim naletěla, dodávám za sebe.

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

Vláda v úterý schválila 50 milionů korun pro ministerstvo zdravotnictví na komunikační kampaň k vysvětlování pandemických nařízení. V úterý 27. října, po týdnech zmatků, protichůdných a nejasných informací od premiéra, ministrů a nejrůznějších odborníků! V čele vlády přitom stojí Andrej Babiš, který marketing od začátku svojí politické kariéry povýšil nad skutečnou politiku. Babiš, který vždy dělal politiku podle marketingu a ne marketing podle politiky, jak bylo dosud zvykem v těch „starých prohnilých strukturách“. Jaké výsledky to přináší, zažíváme právě v těchto dnech. Protože přesně to, tedy jeho povýšení marketingu (ovšem toho osobního) nad odpovědnou politiku během léta a září nás dovedlo tam, kde jsme. Za Babišovu kampaň na premiéra teď zaplatíme všichni. Proto tu dnes jsou lidé jako Viktor Ujčík, kteří jsou zoufalí, nevěří vládě a ve výsledku ani skutečným odborníkům, zpochybňují i věci, které se prostě nedají zfalšovat nebo vymyslet. A proto už teď nedokáže nic změnit ani těch 50 milionů na komunikační kampaň. Ztracenou a do země zašlapanou důvěru lidí už si nelze koupit zpět. Je pozdě.

https://www.nastartu.cz/babis-vzdy-delal-politiku-podle-marketingu-ne-naopak-za-jeho-kampan-na-premiera-ted-zaplatime-vsichni/?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu#dop_ab_variant=0&dop_req_id=WZKk32QeZED-202010291131&dop_source_zone_name=hpfeed.sznhp.box

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

Pozoroval jsem, že když bylo dobře, nebyly vtipy. Jak je národu špatně, začnou kolovat
Fotbalisté Babišovi: „Nechte nás hrát, bez tréninku zaostáváme za zahraničím!“ Babiš fotbalistům: "Já sem netrénoval vůbec a v covidu ani náhodou nězaostáváme!"

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

Zatím naše "vlastenecká scéna"nezahálí. Demonstrace byla taky u úřadu vlády. Zde promlouvala bývalá redaktorka Novy Peterková (spojenec Kájínek), známá již z dřívějška videem, v němž rovnou tvrdí, že sem přijedou „vojenské gardy z Nebrasky, z Texasu, ze Severoatlantické aliance“ a že jim bude předána moc nad tímto státem.
„To znamená, že se to začne řídit jako ve válce. V pandemii je vakcinace povinná. Bude stanné právo. Pokud se nedostavíte k vakcinaci nebo na ni nedovezete vaše dítě, vsadí vás do karanténní sanitky, bude to doprovázet vojenský konvoj a odvezou vás do polní nemocnice. Pokud odmítnete jet, tak vás zastřelí,“ tvrdí ve videu Peterková.
Gardy prý slouží „Deep State“, jehož záměrem je „zredukovat počet lidí na planetě o 70 procent“. „Během 90 dní nás stihnou kompletně zabít tou vakcínou, že buď umřeme hned, nebo do tří let.“
Takto další zhrzená redaktorka krmila na demonstraci. Ještě přidala nanočástice do mozku. V live streamu.
Chybět samozřejmě nesměl největší český vlastenec, proruský aktivista Jiří Černohorský.

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ..

Také P. Danys vyzývá dlouhodobě s urputností sobě vlastní k užívání ochranných pomůcek a napadá ty, co se nechrání.
Nyní přidal příspěvek
V NAŠÍ ROZVĚTVENÉ RODINĚ ( 12 ti ) JIŽ COVID ZASÁHL 5 !!! a tak pozor!
Zdena Bubnová
Vy to roznasite, abyste měl o čem psát, že? ????????

Jinak je tam zaručený recept zemanovců a babišovců, který si přeposílají. Je z Ruska, takže je to pravda.
1 l vody, 1 lžíce sody bicarbony - uvést do varu a nejméně 3x denně zejména při prvních příznacích tu potvoru inhalováním výparů likvidovat. Nesnese teplo vyšší než 60 stupňů. Prý je to vysoce účinné. Pokud nepomůže - neuškodí.

No jestli někdo z nich inhaloval páru s vyšší teplotou než 60C blokuje již lůžko na plicním oddělení.

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ..

Ony různé zaručené prostředky doporučují i jiné skupiny. Zde jest to soda bicarbona, ve Švejkovi konopný olej číslo tři. To jsou celkem neškodné prostředky. Po sodě se odříhne a po oleji se můžete potento. Možná,že by se to mohlo užívat dohromady...
Jeden článek z jakéhosi pro mne obskurního serveru o celostním vzdělávání zase uvádí,že se při odběru materiálu nosní tyčinkou zaneřádí čipy sliznice hluboko v hlavě skrz blánu,kterou je od nosu oddělen mozek. Tak to vidíte, v nose máme blánu a v hlavě v místě mozku sliznici! No,když čtu některé výplody nanynek jako je třeba Ilona Czáková, tak si myslím, že skutečně v tom mozku zbytek blány mají,ale jaké- to se raději neptejte.
Ano, nic netrvá v světě věčně,jenom blbost všeobecně.
A Pavlíka nechte žít. Třeba navrhne zase někoho na budoucího prezidenta nebo založí nový spolek nebo na prostranství u náměstí přibude do té pařezové zahrádky nějaký nový" artefak|" - legrace není nikdy dost!
Přeji pěkné dny a pevné zdraví!

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

No že se tou tyčkou š´tourá v mozku a proto se nedá testovat jsem slyšel dokonce od pracovnic ve školství.
Pavlík dělá záslužný čin. Maluje obraz Covid. Je tam hodně pozlátek a barvy z Holandska. Vydraží ho a pošle peníze na výzkum viru. Ale jenom polovinu!!!. Jistě to bude ve všech mediích. Cituji

COVID 2020, tento můj obraz bych chtěl někde vydražit a 50% z ceny bych věnoval na vývoj proticovidové očkovací vakcíny.

Na tu dražbu se těším. Pokud to nebude zase jako obvykle.

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

Jeden z dalších zaručených prostředků, jak se zbavit čipu v hlavě se též šíří po internetu. Máte práskat čelem tak dlouho o podložku,až upadnete do bezvědomí a po probrání se důkladně vysmrkat. Není nadto,když se jeden může zasmát. Ohledně té dražby - to by bylo zpestření života nejen v Novém Boru ! Mohl by s ní pomoci Faltýnek, ten má prsty ve všem a taky maluje mazanice,které snobi kupují, jako kupují Gotta. Na vývoj vakcíny pak dát tu polovinu vydražené ceny je odvážné, velmi odvážné,ale ani padesát korun nebo stovka nejsou přece marné peníze. Ale já být takovým velkým umělcem s širokým záběrem a vlastencem , soustředila bych se nyní na blížící se výročí (8.11.) bitvy na Bílé Hoře. Pravý národovec toto datum přece nemůže pominout. Jakou formu zvolit, bych nechala na umělci, fantazii se meze nekladou.
Přeji pěkné dny a to zdraví !

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá jistý Bertík...

A to jste možná ještě neviděli v CLD, jak Pan Všeumělec venčil psíka u rybníka, a jen tak mimochodem vytvořil sérii 5 fotobrazů (?). Až na to, že se poved´ jen ten první a na momentce Bertíka málem není poznat, co je to za zvíře.

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

Tak Všeumělec tvoří pouze s pravítkem, kružítkem a křivítkem. Že by měl taky něco udělat od ruky ho již paní Miklošová upozornila...namalujte neco nerysujte. !o))

TEN, KDO NERESPEKTUJE NEBEZPEČÍ COVIDU a BOJKOTUJE VLÁDNÍ OPATŘENÍ, JE OPRAVDU MAGOR ! a BEZ NÁROKU NA PŘÍPADNÉ LÉČENÍ !
a pak oznámí, že skoro polovina rodiny má covid.

jinak jeho výkřiky jsou taky fantastické
PROČ CHTĚJÍ PIRÁTI LEGALIZACI DROG ?!:*PROTOŽE NÁROD FEŤÁKŮ SE SNÁŽ OBLBUJE a VYDÍRÁ !
JAKUB ŽELEZNÝ SI ČT 24 POPLETL S PROTIALKOHOLNÍ LÉČEBNOU=ČT 24 ZAMĚSTNÁVÁ ALKOHOLIKY ?!
UBOŽÁK HAMÁČEK CHCE VYŠETŘOVACÍ KOMISI K COVIDU?! SOCANSKÁ KRYSA, CO TO CHCE HODIT MIMO SEBE !!!
HAMÁČEK (PŘEDSEDA ČSSD) SI CHCE ZACHRÁNIT KŮŽI, TAK PLIVE NA BABIŠE !JE TO SOCANSKÁ KRYSA !
NEBÝT BABIŠE, TAK SOCANI SMRDĚLI NĚKDE V KOUTĚ PARLAMENTU !

To jeho MAGOŘI a ŠTVÁČI JSOU MNOHEM HORŠÍ JAK TEN COVID ::: se zdá být pravdivé.

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

No,a to jste ještě, pánové, nezažili přestupkové řízení s tímto pánem. Bohužel nelze podrobnosti toho kabaretu zveřejňovat. Bylo to exteriérově jak ve filmu Pelíšky - přijíždí muž s koženou brašnou ,ale říznuto s Tenkrát na Západě
Já bych ho fakt nechala být, jak říkal Werich-Klauni nejsou,ale šašků je.... Ona ta soda bicarbona určitě zabere a ANO, bude líp ! Hezký den!

Nahoru

Pozitivní změny v NY .

Možná by nebylo od věci si dnes znovu pročíst diskuzi k tématu, jehož autorem byl před 4 lety p. Doškář.

Nahoru

Re: Pozitivní změny v NY .

Již v nadpisu je upozornění, že někteří se domnívali, že prezident se chopil úřadu ve W. a nikoliv NY. Já taky.
A několik poznámek. Trump se vyprofiloval. Nechrastil zbraněmi, pravda. Zato chrastil ekonomickými sankcemi. A taky ukázal, že USA je ekologie, osud planety a další fuk. Zkrátka Amerika first!
A Babiš šel opravdu v jeho stopách,červená čepička...
A na jaře nabubřele "nikomu nepomůžem, my to zvládli a nebudeme přece pomáhat někomu, kde covid vláda nezvládla". Čechy first!
A teď chodí a kňučí na všechny strany a škemrá o pomoc. Na to, čemu hodně napomoh.
No a ukazuje se, že existují i jiné vlády ochotné pomoci. Německo, Nizozemí, Rakousko, Polsko, Maďarsko, USA.
Cílená facka Babišovi.
Další postřeh. Trump, Babiš, Zeman populisté vládnoucí dle PR agentur nebyli vládci všech. A hraním na notu svých voličůa úlitbám těmto společnost ostře rozdělili. Nehledají prospěch všech, ale především svých voličů.
Biden o tom hezky mluvil. Trump zase ječel o podvodech, dopředu se deklaroval za vítěze a když to nejde jinak zkusíme to přes soudy. A zase jsme u těch řízeních.

Nahoru

Re: Buďte opatrní na Pozitivní změny ve Washingtonu / PS

Máte výjimečně pravdu, zahradniku. Kouknul jsem tam a pobavil se po letech znova. Čte se to jako veselé příhody z natáčení, viz třeba sáhodlouhou, ale bezvýslednou debatu o překladatelském géniu - panu prezidentovi (o pussy).

Ale nejhroznější je ta adorace cvoka ve funkci nejmocnějšího státníka, kterého se obává celý (rozumný) svět - jakej bullshit zas dnes vykotí nebo vytweetuje. (Pro ty, kterým to furt ještě nedošlo, má otec Halík zábavnej recept: "O lidech více než jejich slova vypovídá jejich ´body language´; je dobré si při projevech politiků vypnout zvuk a podrobně studovat jejich mimiku a gestiku. Doporučuji studovat Trumpova nabubřelá gesta, samolibě vystrčenou bradu, umělé úsměvy a tleskání sobě samému a pak si pustit dobové záběry z projevů Mussoliniho: podobnost je šokující!")
viz: http://halik.cz/cs/tvorba/clanky-eseje/clanek/683/

Na internetu taky platí Dvakrát měř - jednou řež. Ostatně soudím, že někteří z tehdejších samozvaných politologů-prognostiků by byli docela rádi, kdyby jejich "názory" mohly někam zmizet beze stopy.

Nahoru

Re: Buďte opatrní na změny...

Rozhodnuto zdaleka není a neví se, zda více volitelů získá J.Biden nebo Kakadu. Hezký večer!

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

Na přestupkovém řízení jsem byl a nejenom s ním, ale poznal jsem celou tu skupinu :o)).
Nicméně v této nelehké době je FB profil náramným zlepšovatelem nálady. V téměř 5000 přátel (to je síla) se našlo několik dam které se mohou potrhat smíchy nad výroky typu
DO VÍCETEPLÉ VANY S LEVANDULOVOU TO PĚNIČKOU JÁ PONOŘIL SE CELÝ a VONO NIC..
JDU TAKHLE BEZMYŠLENKOVITĚ a POTKÁM *NIC....co mám dělati ???
TUDLE JSEM U RYBNÍKA POTKAL VODNÍKA, KTEREJ SE ŠEL UTOPIT DO TOHO RYBNÍKA...! asi chytnul toho Covida.
Samé já, já já.
Také je zahrnut samým SUPER!!!, když rýsuje své obrazy a ruku mu vede Bertíček
Ale jinak jsou to vlastenci!!! Jak přišel na toto nevím
NAŠI KRÁSNOU ZEMIČKU CIZÁKŮM NIKDY NEZAPRODÁME !
A jedna paní to tam vystihla...Kdo volí strany ničitelů???? Není to takový problém, ale jsou mezi námi skupiny bezmozků, udavačů, závistivců a darebáků....
Přesná rána do vlastního hnízda,

Nahoru

Pozitívní změny ,..........

Bidet má už 700 miliónů hlasů....... a přibejvaj, přibejvaj .....
( Opsáno z diskuze. )

Nahoru

Re: Pozitívní změny ,..........

Bidenovo jméno popletl i náš prezident v blahopřejném telegramu ke zvolení, další trapas.

Nahoru

Re: Pozitívní změny ,..........

V čem konkrétně spočívala chyba? Nyní je to na w-ebu Hradu OK ...

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

On ten telegram píše někdo jiný,ale signovat by ho měl prezident,pokud jest toho schopen a jestliže se tam objeví nějaká chyba,tak je to opravdu trapas. Jenom perličku- na otázku,co pan prezident dělal v to pondělí předtím,než přijal adepta na ministra zdravotnictví MUDr.Blatného ( na rozdíl od jmenování MUDr.Prymuly si dával načas), že ho zřejmě pro velké pracovní vytížení nemohl přijmout, bylo kanceláří odpovězeno,že ten den poslal soustrastný telegram do Vietnamu v souvislosti s velkými povodněmi. To je velké pracovní vytížení srovnatelné snad jen se zasláním telegramu Jumžágínu Cedenbalovi. Pro ty mladší,kteří neví, vo co gou- to byl předseda Komunistické strany Mongolska. Přeji pěkný večer !

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vyzývá ředitel liberecké ...

Jen pro upřesnění - jméno bývalého mongolského lídra se v češtině tradičně přepisuje "Jumdžágín" a tzv. "Komunistická strana Mongolska" se oficiálně jmenovala Mongolská lidová revoluční strana.
No, a od jisté doby je, alespoň některým Mongolům, nejlépe v České Lípě :-)))

Nahoru

Re: Buďte opatrní a zodpovědní, vytížení prezidenta, neskutečné

Již jsem psal, že odpovědí na původní dotaz k programu prezidenta novinářů Deníku N bylo odpovězeno ve smyslu nedělejte si legraci.
Tak to vzali podle zákona-výsledek
23. 10. kontrola u lékaře, přijetí Babiše a podpis jmenování generálů.
24.25. 10 volno sobota a neděle
26.10. kondolence do Vietnamu
27.10 přijetí Blatného a předtočení projevu

Fakt, hůůstýýý!
Vzpomínám na předposledního papeže. Když poznal, že zdravotně nestačí, abdikoval.

Nahoru