STARTUJÍ VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI!

Verze pro tisk |
Podcast, který má být oslavou a zároveň poděkováním lidem, kteří dělají Nový Bor Novým Borem, lidem, kteří se dokázali svou pílí, umem a talentem proslavit, mnohdy i za hranicemi naší země, či po celém světě.

Jeho hlavním protagonistou je starosta a krajský zastupitel Jaromír Dvořák, spolumoderátorem pak bývalý místostarosta České Lípy a nyní ředitel ZŠ v Kamenickém Šenově Tomáš Vlček .

Asi není náhodou, že historicky prvním hostem podcastu  VDB se stal Petr Germanič, precizní fotograf neokázalého stylu, díky němuž bude mít jednou Nový Bor zpracované veškeré dění tak, jako jiné město u nás.
Jak také  vědí uživatele sociálních sítí, P. Germanič svou tvorbou ukazuje mnohdy opomíjenou krásu Lužických hor, kterou často už  nevidíme, či vnímáme  neprávem jako něco všedního či samozřejmého.
 
 
 
 
 
alt
alt
alt
Nahoru

Komentáře

Re: STARTUJÍ VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI!

Super, bezva!
Ale doporučil bych i podcast "Všichni borští ***áci", kde by defilovali tvorové, kteří Novému Boru permanentně škodí svými názory, činy a mozkovou nedostatečností. Hned na úvod by se tam mohli objevit tvorové jako Danys, Uksa, Hlavačík, Vojtěchová a možná i pracovník v zahradnictví.

Nahoru

Re: STARTUJÍ VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI!

Pan Danys bude dělat pro Skalici nějaký artefak. Když jdete od masny po TGM,tak tam visí v jeho skříňce i s vizualizací,jak bude umístěn před hospodou U slunce ve Skalici.
Vzpomněla jsem si na zesnulého akad. malíře Vladimíra Komárka,který měl úžasný dar vyprávění a hovořil,jak mu zobák narost. Jednou povídal,jak byl na nějaké opulentní večeři v SRN.Nejprve líčil, ja se mu ten klouzavý knedl,hajzl, přilepil na patro a nešel ani tam,ani tam. A pokračoval, jak záviděl ,že mají u hospody takové zábradlí. Že prý se toho můžou chlapi chytit,když jim je nevolno a obsah žaludku musí ven. On to samosebou řekl jinými slovy, daleko jadrněji.
Ve Skalici před hospodou přibude dílo olbřímího génia,možná,že taky poslouží.

Nahoru

Re: STARTUJÍ VŠICHNI DOBŘÍ BORÁCI!

Za nějakou tu stovku na artefak ale budete mít tu čest být v jeho partě.

Nahoru