Battle of the Nations 2014

Verze pro tisk |

Doporučuji se podívat na tuto přehlídku historického boje. Naši zatím v kategorii 5vs5 nezaostávají. Každý den je na netu přímý přenos.
Do neděle.

Je tam hezky i vidět slovanská vzájemnost, mezi slovanskými národy.

Můj typ, rusové vyhrají asi všechny kategorie.

Mach

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Battle of the Nations 2014

Dal jsem si nový Call of duty a Rusové neměli šanci. Tak nevím. Slovanská vzájemnost je pro mě sprostý slovo.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Call of duty - a to s tím má společného co?

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

https://www.youtube.com/watch?v=WKNl7_bz-r4&index=229&list=PLra1NDxHw3ntlljtIQS6-n-VKlE5TPWh6

Jedna upoutávka

A tady naše a slovenská

https://www.youtube.com/watch?v=rT9St0Czvw0

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Taky hraní na vojáčky.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Jo ták, je vidět, že tomu ruzumíte.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

"Slovanská vzájemnost je pro mě sprostý slovo."

pro mě jest zarážející, jak jsou někteří zdejší přispěvovatelé primitivní.....

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Z hlediska mitochondriální DNA tady asi není Slovanů ani polovina (nehledě na to, že jsme určitě ještě dost neslovanů vyhnali), takže nevidím důvod, proč by měl někdo stále obhajovat tulení se k Rusku slovanskou vzájemností.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Ono tady není ani 30% Slovanů.Konzultoval jsem s Genomacem.
To jenom lidé neustále podléhají pohádce o praotci Čechovi,který vylezl na Říp a rozhlédl se po liduprázdné zemi..On to totiž ani nebyl žádný Čech,ale Boeme,jak píše Kosmas.A Kosmas spíš než příchod Čechů popisuje keltskou mytologii.
Jinak mluvit o slovanské vzájemnosti na území bývalé Jugoslávie,v době Rusko.ukrajinského konfliktu je mírně řečeno k pousmání.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Kdo je to (čistokrevnej) Slovan? Pánové Machu a Beneši, zřejmě se za hrdé Slovany považujete - ale kolik generací vlastního rodokmenu do minulosti bezpečně znáte?
Není to podobnej mýtus z XIX. století jako "české" národní zájmy?

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Já sem taky hovořil o normálních lidech víme, chlapy, mladí kluci, na té akci, ne politici, ne fanatici.

Ale bylo zajímavé v boji 21vs21 Rus*Ukr sledovat pokus do toho zatáhnout politiku, ale dotyčná skupina byla okamžitě vypískána publikem. Mimochodem rusové vyhráli 14-0, to znamená, že jim na konci zůstalo stát 14 lidí.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Je poměrně zvláštní, že se před bojem šli obejmout Ukrainci, Belorusove, Polaci, Srbove, Chorvati, Rusové,Češi.........ale už ne Američani, Angličani, Italové....takový zajímavý postřeh.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Tichý - Výš moc dobře, že já víc než dost.

A je to o tom kým se cítíš srdcem a duší, já slovanem.pan růženín a Bárta třeba germánem, jejich volba.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

No jo, ale pak má "slovanská vzájemnost" podobnou váhu jako třeba "proletáři všech zemí, spojte se"...

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Není tomu tak, ti lidé se k sobě, a ted myslím slovany, chovají uplně jinak, ti obyčejní obzvlášť.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Obyčejný člověk, další klišé.
Bárta a germán? To už k tomu měl Hitler blíže. Být tenkrát testy DNA, nastupoval by do transportů oba mezi prvními.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Krátká paměť? Není to přece tak dávno, kdy "srdcem a duší" Srbové - nebo i jiní - páchali ve jménu (a ve prospěch?!) svého národa válečné zločiny!

Pan prezident rozumně navrhl místo "obyčejný" říkat "normální".

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Zdejší diskusi moc nerozumím, přesto, když jsem byl jmenovitě tázán, tak odpovím. Pane Tichý, napsal jste:
"Kdo je to (čistokrevnej) Slovan? Pánové Machu a Beneši, zřejmě se za hrdé Slovany považujete - ale kolik generací vlastního rodokmenu do minulosti bezpečně znáte?"

Kdo je čistokrevný Slovan nevím a ani jsem se na to neptal.
Ano, já se považuji za Slovana, asi i za hrdého Slovana, hlavně se ale považuji za Čecha a považuji si, že jsem z Československa.
Bezpečně znám asi 5 generací do minulosti. Předpokládám, že směřujete k tomu, zda jsem měl za předky i jiné národnosti, ano, samozřejmě, asi jako každý v této zemi. Podle mne je to logické a není to nic proti ničemu.
Stačí tato odpověď?

Jinak vám kluci přeji příjemnou zábavu zde, hádat se, kdo z vás je víc Germán, Slovan, nebo Hitler... :-))

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Ještě kdybyste vysvětlil, k čemu je to dobrý:
Když třeba jedete vlakem, poznáte bez vyptávání, kdo jsou hrdí Slované a kdo ti "ostatní"?
Jak třeba nedávno volil typický hrdý Slovan v Česku? na Slovensku? v dalších zemích? Nějak podobně?

Myslím, že to jsou nesmysly, stejně jako ty pověstné české zájmy.
Příslušník střední třídy z českého maloměsta má víc společných charakteristik i zájmů s vrstevníkem v Německu, Dánsku, Estonsku nebo Švýcarsku - než s pražským bankéřem, vládním úředníkem, moravským farmářem nebo třeba vojákem z povolání. Nemyslíte?

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Přidám živý příklad vzájemnosti, tentokrát arabské v Iráku. Dnešní titulek na iDNES hlásá :Američané se diví, že jimi vycvičené jednotky se bez boje snadno vzdávají a odevzdávají zbraně. Jindy nesmiřitelné kmeny
sunnitů a šíítů jsou si arabskou vzájemností navzájem zřejmě bližší než svoboda po "americku ".
Jak si to vysvětlujete vy ?

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Asi takhle:
Islamističtí terorističtí ozbrojenci v Iráku popravili pět policistů. Předtím je ještě donutili, aby se pomodlili, aby zjistili, zda se jedná o šíity, nebo o sunity. Tato informace se dostala do médií díky jednomu lékaři, kterému vše policista před smrtí řekl.
Aby si policisté zachránili život, řekli ozbrojencům, že jsou sunité. Ozbrojenci je však donutili, aby se začali modlit, a protože se obřady u sunitů a šíitů liší, začalo být zřejmé, že patří k šíitské větvi islámu. Poté byli zastřeleni.
(příklad "arabské vzájemnosti" z letošního února)

P. S.: Vy nejste rád, že máme svobodu jako v USA? Proč ji ironizujete?

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Pane Tichý,
snažíte se mě vmanipulovat něco, co jsem nenapsal. Příslušník střední třídy od nás má samo že spoustu společných zájmů s vrstevníkem v Německu a jinde. Naopak, ale i spoustu rozdílných. Já se třeba považuji za příslušníka střední třídy. Ale copak se to vylučuje s tím, že jsem hrdý na to, že jsem Čech? Přeci vůbec ne. Vy to asi nejste schopen pochopit, nebo nechcete pochopit. Já si myslím, že je správné, že v Čechách žijí v první řadě Češi, v Německu Němci a v Itálii Italové. A teprve potom tam všude žijí Evropané. Že ti jednotliví příslušníci národů jsou na svůj národ hrdí, tedy uchovávají jeho tradice, historii či zvláštnosti. Když přijedu do Francie, Němec či Itálie tak jsem rád, že je to tam jiné než tady, rád se seznamuji s místními zvyky a historií, mám rád místní kuchyni etc.
A je mi u zadku na co se ptá někdo při jízdě vlakem..... :-)))

A jak napsal president Budovatel: "Vlastenectví je mi láska ke kultuře národa vlastního a respekt ke kultuře národa druhého. Neníť obecné lidské kultury, jsou jen kultury národní."
Tohle se mi docela líbí, i když jsem to sem napsal trochu s poťouchlým výrazem ve tváři, neb očekávám, že místní hvězdy na tom a na mě nenechají nitě suché :-)

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Záleží na tom, z jaké perspektivy se díváte. Například Samuel Huntington by namítl, že je svět rozdělen na civilizační celky, a že konflikty vznikají na jejich hranicích (ne všude!): západní civilizace - pravoslavná - latinskoamerická - islámská - subsaharská Afrika - buddhistická civilizace - čínská - hinduistická - japonská a tzv. osamělé státy (Turecko, Izrael, Etiopie) - viz kniha Střet civilizací.

Klíč je v respektu k těm druhým, který zdůrazňuje Beneš i vy. Dokud ale primitivové vyřvávají na ulicích to svoje Čechy Čechům, musíme o tom i my mluvit a psát.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Nemíním ironizovat, ale máme " to " tu sice jako v USA , ale svobodu si představuju jinak. Ten do světa exportovaný americký model svobody nemusí vyhovovat jinde, třeba v Afghanistánu . Jiné země mají své jiné vlastní svobody.
Mně osobně se například nelíbí tzv. am. korektnost , cítím to jako vnucený postoj a pokřivení názoru a ve výsledku pak i charakteru.
Pan Jar. Beneš to o vlastenectví napsal pěkně , souhlasím . Už jem si párkrát kladl otázku , proč některé země ( národy ) vlastenectví a národní hrdost pěstují a u nás se to čím dál víc dusí , jako by to snad bylo podle některých cosi až nemravného a zavrženíhodného.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Všeobecná deklarace lidských práv byla schválena Valným shromážděním Organizace spojených národů dne 10. prosince 1948. Pro přijetí rezoluce hlasovali: AFGHÁNISTÁN, Argentina, Barma, Belgie, Bolívie, Brazílie, Čína, Dánsko, Dominikánská republika, Ekvádor, Egypt, Etiopie, Filipíny, Francie, Guatemala, Haiti, Island, Indie, Irák, Írán, Chile, Kanada, Kolumbie, Kostarika, Kuba, Libanon, Libérie, Lucembursko, Mexiko, Nikaragua, Nizozemsko, Nový Zéland, Norsko, Pákistán, Panama, Paraguay, Peru, Rakousko, Řecko, Salvador, Siam, Spojené království, Spojené státy americké, Sýrie, Švédsko, Turecko, Uruguay a Venezuela. Hlasování se zdrželi: Bělorusko, Československo, Jihoafrická unie, Jugoslávie, Polsko, Saúdská Arábie, Sovětský svaz a Ukrajina.
Závazné dokumenty o lidských právech jako jsou regionální evropská Úmluva o ochraně lidských práv a základních svobod, vyhlášená pod č. 209/1992 Sb., Evropská sociální charta, vyhlášená pod č. 14/2000 Sb. m. s., nebo CELOSVĚTOVÉ Mezinárodní pakt o občanských a politických právech a Mezinárodní pakt o hospodářských, sociálních a kulturních právech, vyhlášené pod č. 120/1976 Sb., v povědomí veřejnosti tak známé nejsou.

Co jsou "jiné" nebo "vlastní" svobody??? Píšete nesmysly.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Vlastní ( jiná ) svoboda než ta velmocemi proklamovaná , může být například právě právo na národní hrdost , které se občas ony někde snaží potlačit ,vymýtit , jinde a jindy ale naopak rozdmychat národnostní vášně anebo alespoň nahradit čímsi vágním zahaleným do zaklínadla o lidských právech. Vy to možná jako já nevnímáte a nevidíte, proto jste spokojen . Nedivte se tomu , že řadu lidí takovéto pojetí svobody může iritovat.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Myslím, že byste si měl nejdřív aspoň ty dokumenty VS OSN přečíst, abyste tady nefabuloval úplné hlouposti o "velmocích" a "právu na národní hrdost":
Čl. 1
1. Všechny národy mají právo na sebeurčení. Na základě tohoto práva svobodně určují svůj politický statut a svobodně uskutečňují svůj hospodářský, sociální a kulturní vývoj. 2. Všechny národy mohou pro své vlastní cíle svobodně disponovat svým přírodním bohatstvím a zdroji bez újmy na jakýchkoli závazcích vyplývajících z mezinárodní hospodářské spolupráce, založené na vzájemné výhodnosti a mezinárodním právu. V žádném případě nesmí být národ zbaven svých vlastních prostředků k životní existenci.
atd.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Bé,bé bé,bééééééééééééééééééé

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014-slovanská vzájemnost

Mám trochu jiné vysvětlení pro to objímáni.
Neboť u mne mají soustředění různé skupiny Pánů z ..../historický šerm/ vím,že tyto souboje se konají pravidelně v rámci tradičních bitev např.Polsko-Grunwald,Ukrajina a jiné ve střední až východní Evropě .Takže ti bojovníci se objímali asi proto,že se dobře znají.Narozdíl od Američanů,Angličanů apod.,kteří tam nejezdí.
Taky vyprávěli,že každý má určitý pocit nejít do souboje naplno tak,aby vážně neublížil.Rusové do toho jdou prostě hlava nehlava,jak do souboje na život a na smrt.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

AD Honza

Stejně jako muslimové, chorvaté, stejně jako uck v Kosovu, a stejně USA., tam ale pozor, ticho to se nesmí říkat.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Beneš

Chtěl jsem poinformovat o uspěchu našich na světové šermířské akci, a musím doplnit, že dva z našich tří teamů vyhráli svou skupinu a šli dál do playoff. Bohužel se tu pár blbů rozhodlo diskusi kazit.

Michal

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Poznáš to když jedeš někam na tremp, na vandr, někde kde se spoléháš dlouhou dobu na sebe a občas na pomoc okolí, když se bavíš s těmi obyčejnými. A je obrovský rozdíl jedeš li do Francie, Rakouska, Německa, nebo Rumunska, Ukrainy, Ruska. Bulharska.

Michal

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014-slovanská vzájemnost

Já Vám pošlu link jo, je tam záznam celého dne, vlastně všech pěti, není tam nikdo kdo by do toho nešel naplno. A vzhledem k tomu, že probíhají kvalifikace se osazenstvo celkem mění. Tohle je trochu jiné než Libuším, Grunwald, Bitva o brod atd.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Michale.Poté,co jsem vyjížděl po revoluci "poznávat Západní Evropu" s různými zájezdy ,můj poznatek byl jediný-nemohu mluvit česky.Okamžitě se na nás nalepil prodavač nebo dali echo k pokladnám a tam zkoumali,zda jsme nepřelepili cenovky,co máme ukryto pod oblečením a pod.Měli proč.V autobuse se pak účastníci zájezdu chlubili,kdo co čornul.Vyřešil jsem to tak,že jsme mluvili s manželkou německy.A byl svatý klid- naopak.Pak jsem řekl dost.Na tyhle polotrampské zájezdy nechci.Mezi tím jsem získal spoustu přátel v Itálii,Německu,Rakousku ,Francii ,Norsku i Novém Zélandě.Nejsou to žádné zájezdy,ale vzájemné ubytování v rodinách.Nikdy jsem v těchto zemích neměl problém.Přesto že jsem vždy nejprve řekl,že jsem Čech a pak se domlouval nějakým společným jazykem.
Jestli mluví pan Beneš o střední třídě,tak mohu říci,že problémy jsou všude stené.Snad jedině v našem polosocialismu,kde každý spoléhá pořád na stát.Onii spoléhají daleko více na sebe,myslí na zadní kolečka a stěžování jak jsem na tom špatně berou jako neschopnost.To je asi zásadní odlišnost.Jestli jedí hlemýždě,žabí stehýnka a pijí víc víno?Mají nádherné stavby z dob,kdy tady bylka největší tak polodřevěná chtarč?No to je historie.Dobré znát,poznávat a srovnávat v hlavě.

Nahoru

Battle of the Nations 2014

Michal Mach se hlásí k druhu Rusů ( typ = druh, tip = pravděpodobnost nějakého výsledku), pak jsou jasné jeho postoje ke komunismu, Ukrajině, slovanské vzájemnosti, úloze SSSR za WWII.
Odvolávat se na viditelnost slovanské vzájemnosti na příkladu skupinek historicismem postižených lidí je fakt směšné :-D
Rozdíl mezi Fr, Rak...Rumunskem, a spol. je obrovský??? Já byl na kole s brašnama tam i tam a všude žijí dobří lidé... možná si to vyzkoušejte a nedejte jen na klišé :-D

Nahoru

Na slovanské vzájemnosti-otrocích vznikl český /Boemen/ stát

Tak mne při té propagované slovanské vzájemnosti napadlo,že vlastně Slované financovali vznik toho našeho státu.Ne tím,že se na něj skládali jak na Národní divadlo,ale svým prodejem do otroctví.
Přemyslovci totiž houfně lovili ceněné slovanské otroky na územích Polska a východní Ukrajiny.Za Boleslava II.se stal obchod s otroky hlavním zdrojem příjmů Přemyslovské družiny.Obchody se odehrávaly pod "garancí státu" v Praze na Malé straně.Většinou je kupovali židovští obchodníci,kteří je prodávali Muslimům,nebo zpeněžovali ještě výhodněji na jihu Evropy.
Ty obchody byly takového rozsahu,že český nejvýznamnější medivialista D.Třeštík prosazoval památník na Malé Straně.
Nicméně,obchod se Slovany a dlužníky vynesl tolik ,že tehdá Boemen stát sahal až k řece Bug a dá se již mluvit o organizované Říši

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

"Už jsem si párkrát kladl otázku , proč některé země ( národy ) vlastenectví a národní hrdost pěstují a u nás se to čím dál víc dusí , jako by to snad bylo podle některých cosi až nemravného a zavrženíhodného."

Určitě je to škoda. Je škoda, že dnes slova jako čest, morálka, či vlast, národní hrdost atd. vyvolávají většinou pouze úšklebky. Výsledkem této výchovy je pouze to, v čem žijeme. Pan Tichý to vydává za demokracii amerického typu, pan Waltr za polosocialismus. Jednoduše, je tady prostě bordel.

Už jen pár lidí se aktivně a nezištně snaží naši historii připomínat. Já se třeba už teď těším na příští pátek:
http://www.csol-mb.net/obnoveni-pomniku-padlym-legionarum-v-mlade-boleslavi-id.html

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Vlast?? Národní hrdost?? Když jsem v roce 1990 tyto slova plácl tzv. v kolektivu, polovina lidí se řehtala smíchy a ukazovali si na mě prstem. Druhá polovina lidí na mě zavolala poldy kvůli údajné propagaci komunismu. Jinak řečeno...zkuste to chtít po agenturním z nějaké pidlvoké montovny, co je rád že přežívá za českou výplatu (a to není zdaleka ta krásná průměrná). Zarazí vám pěstí rypák do držky...

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Nikde jsem neřekl že hovořím na vandru česky, hovořím tím co umím a to je trochu angličtina, němčina, a velmi dobře rusky. A mohu srovnávat ochotu lidí na západ od hranic a na východ a jih.
Extrém je pak Japonsko, to mám ale pouze z cestopisu od otce bývalé přítelkyně,

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Já taky mohu velmi dobře srovnat oboje, jsou dobří lidé tam itam, ale já mám tu osobní zkušenost, že vstřícvnější byli ti na východ a jih od našich hranic.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Aha díky za tip.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Pane Beneši, jen několik konstatování:
My starší pamatujeme, jak se desítky let dobrovolně-povinně chodilo slavit a nikdo to už nebral vážně, místo narozenin ČSR jsme například oslavovali Den znárodnění. Tak se nedivte, "v čem žijeme" - to je jen důsledek. A bude to pár let trvat, než se vrátíme k normálu. Aspoň doufám. (Ovšem zdůrazňováním, jakej že je tu bordel, ten návrat k normálu jen oddalujete!)
Tu Ameriku zmiňujete kriticky neprávem. Američani vyvěšují vlajky před domem, při zpěvu hymny mají ruku na srdci - měl byste je jako příklad vlastenectví ocenit.
Lidská práva jsou univerzální, společné dokumenty přijalo VS OSN, není to tedy žádný diktát velmocí. Hlásat, že naše demokracie pro Araby nebo Afghánce není, je jen hloupý projev bělošské nadřazenosti. Arabské jaro že se zatím moc nepovedlo? Evropě taky trvalo dlouhé desítky let, než osvobozené národy přestaly válčit a naučily se jakž takž spolu vycházet.
Možná vás to udiví, ale naše postoje k zemi a historii se asi moc neliší. Státní svátky neberu jako den volna navíc, aspoň prostřednictvím TV přenosu se na dálku účastním. Když byla příležitost, zavedl jsem děti k hrobu TGM i k Palachovi, a věděly proč. - Možná je nás mnohem víc, jen se to o nás neví. Protože nechodíme v průvodech s transparenty a vlajkami...

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Pane Tichý,

ve svém posledním příspěvku jsem nepsal nic o lidských právech, arabském světě etc. To asi reagujete na někoho jiného.
S Vaším posledním odstavcem souhlasím, mám to velmi podobně.
JB

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

Volně sem patří chytrá úvaha Oty Ulče o paradoxních proměnách historického hodnocení politiků, mezi nimi Hitlera a Stalina, amerických prezidentů, Churchilla aj., například i EB:

Na Západ jsem přišel s přesvědčením, že Edvard Beneš byl velký státník v tuze obtížné době, Masarykův pokračovatel, kdysi jeho nejlepší, nejvěrnější žák, Prezident Budovatel, navrátil nám svobodu. Načež mi bylo slyšet značně opačné diagnózy o studeném, ješitném, zamindrákovaném, nenávistném človíčkovi. Lidé z kruhů londýnské emigrace mi poskytovali totožná svědectví o prekérní situaci exilové vlády, jejíž národ v Protektorátu poslušně plnou parou pracoval pro vítězství Třetí říše...
http://neviditelnypes.lidovky.cz/svet-nezridka-disharmonicke-pravdy-zivotopiscu-f6m-/p_zahranici.aspx?c=A140617_211449_p_zahranici_wag

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014 pomník padlým legionářům

Tak jsem sledoval celou akci,která v Mladé Boleslavi vyvolala kontroverzní reakce.Pro někoho kýč,paskvil,pro jiné opak.
Dost možná tomu napomohlo i vedení města,které nepovolilo monumentální soše odpovídající podstavec.
Být ještě o půl metru menší,tak to dílo vypadá jak figura do betlému lidového řezbáře.
http://boleslavsky.denik.cz/galerie/pomnik-legionare-na-komenskeho-namesti-je-definitivne-hotov.html?mm=5345188
Kupodivu k tomu neotevřeli tentokrát ani diskuzi.
Pane Beneši,napsal jste... Je škoda, že dnes slova jako čest, morálka, či vlast, národní hrdost atd. vyvolávají většinou pouze úšklebky...
Nenapadlo Vás někdy,že i ta Vaše organizace k tomu přispívá?Mne doma i ve skatu učili zásadu jednoty myšlenky,slova a činů.Tak prý se vyznačují čestní ,morální lidé.

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014-slovanská vzájemnost

Tak včera jsme měmi zase možnost vidět tu zde vychvalovanou slovanskou vzájemnost.Zde v přímém přenosu
http://www.sport.cz/fotbal/evropska-liga/clanek/616286-video-reporteri-uprostred-valky-vytrzniku-v-bratislave-zachranovali-deti-chuligan-jim-vnikl-az-do-kabiny.html#hp-sez
Ještě že proti Slovanu Bratislava hrála Sparta a ne Slovan Liberec

Nahoru

Re: Battle of the Nations 2014

.....................
Lakatoš: Slovan jsem a Slovan budu!
Hnízdo: Až jindy, Lakatoši!
....................

Nahoru