Kdopak přilévá olej do ohně?

Verze pro tisk |

Dlouho jsem váhal, ale nakonec jsem se rozhodl, že to musím napsat. Dnes vyšel v Idnes článek, že Samková bude hájit mačetáře a cituji:
"Rozhodla jsem se převzít tuto obhajobu poté, co jsem se přesvědčila, že řada událostí prezentovaných médii jako jednoznačná se vůbec nestala nebo je jejich interpretace sporná, napsala Samková v prohlášení médiím."
A druhá citace:
"Hned na počátku obvinila policii a justici, že v tomto případě pracují na společenskou objednávku."

Jsem jediný, komu to připadá jako do nebe volají drzost? Kauza Vítkov snad nebyla na společenskou objednávku? Co jí příjde sporné, nebo že se cosi nestalo? Díky bohu, že tam byla kamera, jinak by ti napadení měli problémy. A proč je tak málo informací o vyšetřování? Nabízí se opět srovnání s Vítkovem, kde jsme měli zprávy každý den. O tom, jak žijí a co je s obětmi nevíme nic. Jen pro jistotu, neschvaluji Vítkov. Ale nějak mi přijde, že se srovnání nabízí a moc to nesedí. Ale třeba mám pokřivenou optiku, kdo ví? A perlička na závěr... Další citace z uvedeného článku:
"Naopak prezident novoborského spolku Boráci Borákům Pavel Danys, který se často staví na stranu Romů, dává Samkové za pravdu. "Nejdříve se informace o útoku objevily v tisku a až poté je pustila i policie. A já naprosto vylučuju možnost, aby to, co se stalo, hodnotila a soudila veřejnost."

No, promiňte, ale skutečně je to srovnání s Vítkovem mimo? Žijí tito lidé jinde a nevidí, nebo nechtějí vidět realitu. A pak je otázka proč. Pokud se stane zločin, má přijít trest. Ale omlouvat, nebo snižovat tresty s ohledem na rasu, nebo barvu pleti, tak to tedy sorry, s tím nemohu a nechci souhlasit. No, řekněte, žiju v bublině já, nebo ti výše citovaní?

Co je horší a co víc škodí? Nálada lidí je mizerná a může nastat krize, kdy se pak bude hledat hromosvod pro všechen ten vztek a bezmoc. Toho by jsem se bál a také bojím.

Díky za názory...

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Samková ráda bere případy, na nichž se zviditelní. Nic víc bych v tom nehledal. A Danys? Toho snad bere vážně jenom Danys. Viz jeho snaha zviditelnit se na smrti Havla.

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Jsem z toho poměřování znechucený jako Pavel.

Pavle, žijeme v tolika bublinách (mediálních, politických, ekonomických, žabomyších), že je lepší nad tím příliš nepřemýšlet. Kauzy odcházejí, my zůstáváme.

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Pokud není zlo tvrdě potrestáno, tak bude narůstat. Stačí se podívat kolem sebe. Nepřehledné zákony, těžkopádná justice, bezzubá policie a korytářský státní aparát! Komu takový stav společnosti slouží? Samozřejmě gaunerům, kteří se rádi pohybují v kalných vodách. Násilné kauzy ze Šluknovska, Českolipska a Ústecka mají jednoznačně poštvat řadové občany tohoto státu proti sobě. Pokud pořádkové složky násilně zasahují proti shromáždění lidí, kteří na veřejnosti vyjadřují nenásilně svůj postoj, tak je toto jednání jasným "přiléváním oleje do ohně". Pamatuji doby, kdy tzv. "romové" zingaro(I), der Zigeuner(D), tsigane(F), cigán(Rus.), gitane(E) pracovali s lopatou v ruce a vůči slovanské populaci se chovali bojácně. Obávám se ,že v této zemi není svoboda a zákony pro všechny. Kdo dopustil, aby byla svoboda pouze pro lumpy. Proč se musí slušní lidé bát chodit z domu na ulici???
Nejsem rasista, mám pár dobrých přátel mezi cikánama a dal bych za ně ruku do ohně ale ostatní kteří vraždí, kradou a žijí ze soc dávek nechci v této zemi vedle sebe!
Proto opovrhuji lidmy, jako je paní Samková!

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Pobavila mě ta slovanská populace. Podle DNA moc Slovany nejsme, jestli jsou teda míněni Češi.

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Jen pro zajímavost.Tady se záviděla celoroční odměna Vedoucí kanceláře premiera.Samková dle svých stránek bere 3800 K na hodinu.Takže měsíční odměnu vedoucí má za 2 a půl hodiny.Určitě víkendy a noci nedělá.
Pavle máš poloviční pravdu.Danys určitě mimo je.ve Varnsdorfu už se Kohouta zbavili,teď to musí udělat Nový Bor
Samková to má jako bezplatnou reklamu.Možná,že na to i Romové mají,viz článek o rozkradených 50mil od kraje
http://liberec.idnes.cz/clanek.aspx?c=A120125_131721_liberec-zpravy_alh
Měsíční výplata ve sdružení 99000K,50000K za terenního pracovníka.Chudák vedoucí Premierovy kanceláře.

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Paní Samková, další z těch bláznivých,co se považují za celebrity.Z té líhně je i ten stínový Borák.

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Národnostní pojmenování "slované" je přirozeně v naší kotlině zpochybnitelné. To uznávám, jenom jsem v mém příspěvku nechtěl vypisovat veškerý ten genetický galimatyáš, který se zde za posledních několik tisíc let namíchal. ;-)
Jedinej kdo tady u nás snad nenechal stopu DNA, tak to jsou Marťani (je ale možný, že už se s nima spojil Jirka P.)

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Taky jsme střed Evropy,křižovatka národů.Kdysi. Dnes jsme křižovatka kamionů.

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Tak jsem se dočet nač Romové v Boru potřebují mačety.Prý chodí Danysovi sklízet cukrovou třtinu.Ten pak vyrábí pokoutně Novoborský rom.Prý je lepší než Tuzemák

Nahoru

Re: Kdopak přilévá olej do ohně?

Sci-fi současnosti: Jeden cikán napadl trojici mladíků...

Bojí se pořád, ale méně. Ještě, že za to nemohou Slované. :-)

Nahoru