Komunální volby

Verze pro tisk |

Osvícená redakce I-N, která bez pana magistra Bárty mnohdy (buďme upřímní a korektní) vůbec neexistuje a je žel tristně vyhaslá (můj názor), by podle mého mohla zvážit, zda blížícím se komunálním volbám nevěnovat samostatnou rubriku, aby se tradiční "vášnivci", ale i komentující nezatížení "osobní láskou", nemuseli trumfovat pouze v hydeparku...

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Komunální volby

Pane Šádku, na takový výstřely do tmy se používá email...

Nahoru

Re: Komunální volby

Pane Primitife, děkuji za radu. Holt ve tmě jsem email hned nenašel...

Nahoru

Re: Komunální volby?

Pane Šádku, komunálním volbám v ČL se věnuje pan Bárta ve svém zápisníku, sám jsem založil novoborské volební téma v Hydeparku (a zatím tam jsou jen objektivní informace, žádné trumfování).
Toto vaše téma "dotřetice" nezasvěcené čtenáře leda poplete.

Nahoru

Re: Komunální volby

kompletní kandidátky v České Lípě: http://volby.cz/pls/kv2014/kv2211?xjazyk=CZ&xid=1&xv=12&xdz=2&xnumnuts=5...

Nahoru

Re: Komunální volby

V Novém Boru přišlí na originání zvidtelní se.Podávají trestní udání a posílají to do novin,nebo alespoň zveřejňují v diskuzích.Prototypem je tradiční udavač Danys.Ten přišel na zastupitelstvo podpořit p.Stehlíka,majitele rozpadajícího se domu na TGM.Pak se ale pochlubil,že on podal trestní oznámení policii,protože ruina p.Stehlíka ohrožuje lidi na chodníku.j Samozřejmě eště než obdobné podání podal starosta.Neznáte to pořekadlo komunistů,že blbec ve vlastních řadách je horší než třídní nepřítel?
Nyní vyrazili i hasiči.Udávají ty profesionální z Lípy a Jablonného.Jen nechápu proč jim došla trpělivost zrovna v předvolebních kampaních.
U kandidátek,kam nikdo moc nechce se to řeší tak,že se doplní na plný počet rodinnými příslušníky.V NB a Cvikově si jedna strana hrábla skutečně až na dno.

Nahoru