Lež starosty Mimoně

Verze pro tisk |

Mitel TV uvedla rozhovor se starostou města Mimoň týkající se optimalizace SŠ v Libereckém kraji. Pan starosta zde nehorázně lže, když tvrdí, že gymnáziu v Č. Lípě bude zrušena jedna osmiletá a jedna čtyřletá třída. Dle mého názoru se jedná o načasovanou dezinformaci vypuštěnou těsně před přijímacími zkouškami z důvodu malého počtu přihlášek na Gymnázium Mimoň. Myslím si, že tato dezinformace splňuje předpoklady pro podání trestního oznámení šíření poplašné zprávy.
http://www.mitel-tv.cz/index.php?prejdi=zobrazeni&id=1309

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Lež starosty Mimoně

Příspěvek bych přejmenoval na "Drzá lež starosty Mimoně odhalena" - lépe to zapadne mezi zdejší příspěvky.

Nahoru

Gymnázium dementuje články v tisku.

Ředitelství Gymnázia Česká Lípa reaguje na svých webových stránkách na dotaz, který se objevuje v posledních dnech - zda bude od září 2011 otevřena pouze jedna třída osmiletého studijního cyklu. Podobné zavádějící informace se již objevily i v tisku.
http://www.gym-cl.cz/index.php?option=com_content&task=blogcategory&id=48&Itemid=67

Nahoru

vtip - školství

Kalousek s Nečasem jedou v limuzíně na inspekci po Česku. Přijdou do školy. Střechou zatéká, omítka opadaná, všude zima - ředitel žádá 0,5mil Kč na opravu. Kalousek mu vysvětlí , že je krize a musí se šetřit.Druhou návštěvou je věznice. Střecha perfektní, nové omítky, všude teplo, na každém pokoji televize, vyhřívaný bazén, golfové hřiště, volejbal, spousta zájmových kroužků. Ptají se ředitele zda něco nepotřebuje. Odpovídá, že nic, že mají vše potřebné. Kalousek mu přesto dá 5 mil. na vylepšení posilovny.Sednou do limuzíny a Nečas se ptá Kalouska: "Tak to mi vysvětli. Tamta škola potřebovala zjevně peníze. a nic jsi nedal, a ve vězení nic nechtěli, a dal jsi jim 5 mega.Kalousek se shovívavě usměje a říká - ,,Hele - my dva už do školy chodit nebudeme."

Nahoru

Re: vtip - školství

Starý,dobrý a snad jednou i aktuální!

Nahoru