Miniškolka Delfínek

Verze pro tisk |

Milí příznivci naší miniškolky,
obracím se na Vás s žádostí o poskytnutí sponzorského daru pro Dětské centrum Delfínek,dáleDCD, se sídlem v České Lípě, Havlíčkova 426, budova SPŠ, přízemí vpravo. Jmenuji se Dita Vohlídalová, 20let jsem učila na zákkladních i středních školách a nyní se již přes rok věnuji alternativnímu způsobu výchovy a vzdělávání dětí, živností volnou i vázanou.
DCD jsem založila v dubnu 2013 jako miniškolku, jesličky a klub Delfínek . DCD je neformální organizací, nemá právní subjektivitu a sdružuje fyzické osoby a jiné kolektivy s cílem uspokojit jejich potřeby a zájmy v oblasti vzdělávací, pedagogické, výchovné,kulturní a sportovní činnosti dětí, žáků,pracovníků DC a rodičů.
Miniškolka Delfínek je školičkou rodinného typu pro děti od 2let do 7 let s prvky waldorfské pedagogiky,tvořivými a pohybovými činnostmi, hrou na hudební nástroje a zpěv.
Jesličky Delfínek jsou pro děti od 2 měsíců do 2 let také s prvky waldorfské tematiky.
Delfín klub provozujeme pro děti i dospěláky - jako např.výuka jazyků, dámský a sportovní klub.
S provozem našeho dětského centra jsou spojeny nemalé finanční náklady,které jsem doposud financovala, ale na další rozšíření provozu a nabídek našich služeb již sama nestačím, proto se na Vás obracím s prosbou o poskytnutí finančního daru pro naše dětičky a jejich potřeby.
Ráda k vám přijedu a seznámím Vás podrobněji o nákladech a celkové náplni naší práce.
Budeme velice rádi za jakoukoliv finanční pomoc i věcnou .
Předem děkuji za sebe i naše děti.
.Dita Vohlídalová - tel.773491426 , miniskolka-delfinek@seznam.cz

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Miniškolka Delfínek

Jesličky Delfínek - přijímáme nové děti od 2 měsíců do 2 let. Do miniškolky Delfínek přijímáme děti od 2 let do 7 let. Dita Vohlídalová tel. 773491426 , e-mail : miniskolka-delfinek@seznam.cz

Nahoru

Re: Miniškolka Delfínek

Milá Dito, člověku, který se nevybíravým způsobem naváží do pana Vladimirova a obává se, že z České Lípy bude malá Sofie, bych nesvěřil ani akvarijní rybičku, natož dítě. Je ostuda, co jste psala před pár dny a každý by to měl o Vás vědět.

Nahoru

Re: Miniškolka Delfínek

Dobrý den pane informátore, takové schovávačky lidí, kteří se bojí veřejně vystoupit pod svým vlastním jménem je mi vlastně tak trochu i líto. No a co se týče oněch nevybíravých způsobů, jak píšete o onom pánovi, tak jak správně jste si článek přečetl, tak jste správně pochopil, ale jeho jméno jsem opravdu nepoužila. Také nevím, co by měl o mně každý vědět, ale o Vás pane by toho ti lidé měli vědět daleko více.
Mějte se hezky, přeji pěkný víkend. Dita

Nahoru