Nová hala

Verze pro tisk |

Nová hala byla po tři dny plná. Zajímají mě vaše první dojmy, pocity.

Přehled témat Nové téma

Komentáře

Re: Nová hala

Kritiky, které jsem na místě zaslechl, se zatím týkaly tří věcí. Nízkého stropu (volejbal), špatné viditelnosti z druhé lavice - prakticky není vidět asi třetina hřiště, a také VIP prostor, kdy plebs se mačkal v hledišti, zatímco honorace v podobě zastupitelů si seděla u vína na liduprázdné vyhlídce.

Nahoru

Re: Nová hala

Já bych to tý honoraci klidně dopřál.Oni nemají lehký život.Opravdu.

Nahoru

Tělocvična

Mně jde spíše o celkové prostory. Prostředí pěkné (nové), ale zdá se mi, že si paní inženýrka (projektantka) nezjistila, jaké by tyto prostory měly mít rozměry, aby byly vyhovující i v případě, že některé družstvo postoupí do vyšší soutěže. Určitě kvůli nízkému stropu nesplňuje hala podmínku pro nejvyšší soutěž ve volejbalu. Diskutabilní je také kapacita hlediště v případě postupu florbalového A-mužstva - nejen kvůli zvýšenému zájmu ze strany veřejnosti, ale kvůli požadované kapacitě ze strany florbalové asociace. Pokud by se to bralo předem v úvahu, snad by nebylo finančně tak zásadním problémem mít hle diště o dvě řady větší.
Pokud je hrací plocha špatně viditelná již ze druhé lavice, tak je to další nedostatek - co takhle vyšší stupně ? Tato hala nebyla jistě stavěna na pár let. Takže se mi zdá, že se spíše promarnila šance, jak některým úspěšným družstvům poskytnout domácí prostředí i v případě úspěšného postupu do některé z nejvyšších soutěží.
Dle mého názoru se jedná o pěknou tělocvičnu a nikoliv o městskou halu.

Nahoru